top of page

1. Co to  Aquateax Marine flooring Solutions?

Aquteax to producent podłóg jachtowych zajmujący się zamówieniami na potrzeby stoczni jak i klientów detalicznych.

2.Jaka jest różnica między klasycznym teakiem a podłogami Aquateax?

Klasyczny, drewniany teak należy 3/4 razy w ciągu sezonu olejować aby nie tracił koloru drewna, jest czterokrotnie droższy niż podłogi Aquateax, z mokrymi stopami nie problem o poślizgnięcie się na drewnie i narażenie na kontuzję bądź upadek do wody. Podłogi jachtowe naszej firmy są przyjemne w dotyku, antypoślizgowe, łatwe w czyszczeniu, tanie w utrzymaniu.

3. Czym czyścić podłogi Aquateax?

Podłogi są bardzo proste w utrzymaniu czystości, z racji nie absorbowania cieczy,  do wyczyszczenia z zabrudzenia wystarczy detergent np. płyn do mycia, szczotka z miękkim włosiem i odrobina chęci.

4. Czy wystawiają Państwo FV?

Do każdego zamówienia – zarówno pojedynczego elementu, na przykład siedziska na dla sternika, jak i wielu paneli – sklep firmy Aquateax.com wystawia fakturę w formacie PDF. Faktury wysyłane są na adres mailowy wskazany w zamówieniu podłóg do łodzi/jachtów.

Mogą wyrazić Państwo chęć otrzymania faktury papierowej, przesyłając taką prośbę drogą mailową na adres: kontakt@aquateax.com lub wpisując ją w uwagach do zamówienia paneli podłogowych bądź innych produktów.

5. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Zamówienie uznajemy za rozpoczęte od momentu opłacenia proformy w wysokości 30% wartości zamówienia. Od danego dnia przewidywalny czas realizacji wynosi dwa tygodnie w zależności od sezonu. W sezonie wiosenno letnim okres może się wydłużyć.

6. Jaki jest koszt dostawy?

Większość zamówień naszych podłóg jachtowych oraz pozostałych akcesoriów realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich. O tym, czy przesyłka wysyłana jest jako paczka, czy na palecie, decydują nie tylko gabaryty i waga zamówionego produktu.

7. Czy udzielają Państwo dodatkowego rabatu na zamówienia?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas ceny, były możliwie jak najkorzystniejsze.

Przy większych zamówieniach podłóg oferujemy możliwość zakupów hurtowych

Zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@aquateax.com

8. Czy otrzymam fakturę z odroczonym terminem płatności?

Odroczony termin płatności oferujemy stałym klientom oraz jednostkom budżetowym.

Zamówienie takie jest realizowane na podstawie skanu dokumentu z pieczątką i podpisem osoby odpowiedzialnej za zamówienia podłóg do jachtów.

9. Z czego wykonane są panele podłogowe na jachty?

Oferowane podłogi to najwyższej jakości pianka EVA odporna na promienie UV, oleje i smary. Materiał łatwy do czyszczenia, żadna ciecz nie pozostawia na niej śladów.

10. Jakie funkcje pełnią panele podłogowe?

Jednym z najważniejszych aspektów jest bezpieczeństwo, panele jachtowe są wykonane z antypoślizgowego materiału który eliminuje możliwość jakiegokolwiek poślizgnięcia. Podłogi na jachtach diametralnie zmieniają wygląd twojego jachtu, twoja łódź staje się prestiżowa.

11. Czy znajdę w Państwa ofercie swoją łódź?

Oferowane przez nas nowoczesne podłogi charakteryzują się różnorodnością, wykończeniem, estetyką  i funkcjonalnością. Pora też zapomnieć o tradycyjnego koloru brązu jako jedynej opcji, przedstawiamy do wyboru paletę optymistycznych, żywych kolorów, wśród których z pewnością odnajdą Państwo model idealnie wpasowujący się w wybrane wnętrze. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zapoznania się z bazą gotowych projektów.

12. Jakiego rozmiaru jest możliwie największy element?

Żaden rozmiar nie jest nam straszny, każde szczegóły są ustalane indywidualnie z zleceniodawcą.

13. Czy podstawy wzór klepki teakowej jest jedynym możliwym wariantem frezowania?

Posiadamy ogromną paletę wzorów frezowania, każdy klient otrzymuje od nas usługę doradztwa marynistycznego, dzięki doświadczonemu zespołowi dobieramy odpowiedni wzór pod dany jacht, łódź. Każda zmiana jest konsultowana z klientem.

14. Czy panele podłogowe nie odkleją się po sezonie?

Od razu odpowiadamy nie! Mogą nam Państwo zaufać iż odklejanie naszych paneli z powodu zmiany koloru nie należy do łatwych.

15. Gdzie znajduje się siedziba Aquateax?

Siedzibę i nas znajdziecie w malowniczej krainie warmińsko-mazurskiej stolicy mazur, mieście Ełk.

16. Czy mogę zamówić próbki podłóg jachtowych?

Oczywiście, próbki zostaną wysłane w ciągu tygodnia roboczego. Jeżeli zostanie zamówiona podłoga na jacht, koszt próbnika zostanie odliczony od zamówienia na podłogę.

17. Czy mogę zamówić własne logo na podłodze?

Z przyjemnością informujemy iż jest to możliwe! Jako Polski producent możemy wprowadzić wszelkie sugestie, dodatki na projekt.

17. Jaki jest zasięg usług?

Realizujemy zlecenia w całej Polsce, odległość do klienta nie ma mniejszego znaczenia. Miasta w których realizowaliśmy projekty:

Warmińsko-Mazurskie- Ełk, Giżycko,Pisz, Węgorzewo, Ostróda, Mikołajki, Ruciane Nida, Ryn, Mikołajki, Iława, Olsztyn, Elbląg,

Podlaskie- Białystok, Łomża,

Mazowieckie-Warszawa, Nieporęt, Zegrze, Serock, Białobrzegi,

Zachodnio-Pomorskie- Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg, Darłowo, Ustka,

Małopolska- Kraków, Myślenice, Nowy Sącz, Pszczyna.

Nie twojej miejscowości powyżej? Skontaktuj się z nami a z chęcią odkryjemy kolejne akweny motorowodne!

20210819_085237-01_edited.jpg
bottom of page